Дах з очерету садиб

В сучасному будівництві застосовується колосальну кількість будівельних і оздоблювальних матеріалів, тому знайти саме вигідну пропозицію не становить зусиль. Сьогодні набирає широку популярність очерет, який володіє кращою екологічною безпекою, що достатньо вигідно його відрізняє серед всіх конкурентів. Камиш використовується для монтажу покрівлі будь-яких будівель, для будівництва заборів, декоративного оздоблення, крім цього для утеплення та звукоізоляції будь-яких ділянок. Кровля из очерета — це не тільки екологічно, але і дуже красиво і привабливо, адже очеретяний дах стане досить вигідно виделятися серед стандартних бітумних, шиферних та металевих дахів. Очеретяний дах має ряд переваг:

- Чудова термічна ізоляція, яка дозволяє відмовитися від утеплювача, адже стандартного шару в 35 см досить для хорошого утеплення даху;

- Відмінна шумоізоляція;

- Не дивлячись на рослинне походження, очеретяна покрівля може прослужить до 80 років, при вірною експлуатації;

- Оптимальні ізоляційні властивості, які запобігають потрапляння вологи і снігу всередину приміщення;

Це основні якості, які виділяють очерет як оптимального будівельного матеріалу, але насправді їх набагато більше.

Камишову дах можна зробити самостійно, адже очерет росте практично у всіх регіонах, а його заготівля не викличе великого зусилля. Але при укладанні покрівлі з очерету приватного будинку, набагато краще запросити професіоналів, які вміють працювати по сучасним технологіям і справлять все максимально якісно і швидко. Після будівництва очеретяного даху слід виконати його обробку протипожежними засобами, щоб усунути можливість загоряння, адже очерет добре горить при присутності поблизу відкритого джерела вогню.

Comments are closed.